Zákazková výroba

Takto špeciálne navrhnuté výrobky je možné si objednať v akomkoľvek množstve. Objednávka len jedného kusu výrobku na zákazku sa však odzrkadlí vo výslednej cene.

Okrem bežnej ponuky našich výrobkov, ponúkame aj výrobu na zákazku. To znamená, že všetky naše produkty si môžete prispôsobiť vlastným požiadavkám. Môžete si navrhnúť vlastný dizajn, my vám pripravíme grafický návrh a po jeho schválení vám vyrobíme vzorku. Pri zrealizovaní objednávky je vzorka zadarmo.

Zvýhodnenú cenu môžete získať objednávkou väčšieho množstva kusov, a to:

  • Multifunkčné šatky, čelenky a športové čiapky  – 50 ks v danom motíve
  • Oblečenie ako sú cyklodresy, termoprádlo, tričká -10 ks v danom motíve

Všetky naše produkty sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov prémiovej kvality, ktoré využívajú poprední svetoví výrobcovia. Materiály sú z hlavne z Talianska. Jedná sa napr. o materiály Think, Multibava, Coolmax, Merino, Elastomero, Tecnostretch. Všetky strihy a dizajny si navrhujeme sami.

Funkčnosť a spolahlivosť našich výrobkov neustále testujeme v našom tíme profesionálnych športovcov aby sme zabezpečili 100% garanciu všetkých uvedených vlastností .

Všetky produkty sú potlačené vysokokvalitnou sublimačnou technológiou.V prípade záujmu o zákazkovú výrobu nás prosím kontaktujte na info@peax.sk