Referencie

Drahoslav Dubravský, cestovateľ, organizátor a funkcionár KST (predseda regiónu – KST Poprad), ktorý je zanieteným milovníkom prírody, dobrodružstva a adrenalínu. Jeho vášeň smeruje k horám, cestovaniu a objavovaniu nových miest, kultúr, krásnych pláží a podmorského sveta. Je skutočným nadšencom turistiky, skialpinizmu, lezenia skál a ľadov a potápania.

Produkty značky Peax: tričko Merino – príjemne hreje ale neprehrejete sa v ňom, dobre elastické, čelenky, čiapky – nápadité, dobre funkčné

Drahoslav Dúbravský

Cestovateľ, predseda regiónu KST

Miroslav Leitner – športovec telom i dušou. Jeden z najúspešnejších slovenských skialpinistov a medailista z majstrovstiev sveta a iných športových podujatí. Prevádzkovateľ športovej predajne a požičovne. Organizátor triatlonových pretekov.

Nosím od PEAX tričko Merino – cítim sa v ňom veľmi príjemne a nezapácha.

Miroslav Leitner

Majster sveta v skialpinizme

Petra Pogányová, vášnivá cestovatelka zo Žiliny sa venuje extrémnemu lyžovaniu, horolezectvu aj freedivingu. Povolaním sprievodkyňa pre cestovne kancelárie a lyžiarska inštruktorka. Cíti sa ako doma vmrazivej Aljaške ale aj v peruánskej džungli alebo saharskej púšti. Od Peax si obľúbila najmä funkčné čelenky, šatky a merino trička, ktorým dáva poriadne zabrať na všetkých výletoch po celom svete a veľmi je spokojná s funkčnosťou produktov ako aj atraktívnym dizajnom.

Petra Pogányová

Sprievodkyňa a inštruktorka